Svářecí technika

Fronius

Firma Fronius vyrábí a dodává celou škálu produktů:
- Od standardních poloautomatů až po plně digitalizované svařovací zdroje
- Přístroje pro ruční, strojní i robotizované svařování
- Malé svářečky pro řemeslníky i zařízení pro svařovny světových automobilek
- Zařízení pro automatizaci svařovacího procesu, hořáky a příslušenství

Web: www.fronius.cz

Omicron

Firma Petr Kühtreiber ve spolupráci s obchodní firmou OMICRON nabízí to nejlepší co přinesla dnes již tradiční výroba svářeček v Třebíči. Kořeny této firmy vznikly již v 80 letech kdy byly postaveny první svářecí poloautomaty které později v 90 letech převzala do výroby řada Třebíčských firem.

Dnešní činnost firmy se zaměřuje na vývoj invertorových zdrojů pro různé použití např. jako svářecí zdroje pro obalenou elektrodu MMA, netavící eletrodu TIG, WIG a svařování v ochrané atmosféře MIG,MAG.

Pro budoucnost se chystá zejména digitální řízení všech zdrojů neboť firma chce držet krok se světovým trendem a nabízet svým zákazníkům stejný komfort jako nejlepší světoví výrobci.

Web: www.gamastar.cz
Ceník: omicron.xls

EWM

EWM, jeden z v Evropě vedoucích výrobců HIGHTEC - svářecích přístrojů, nabízí celému světu svářecí přístroje. Obsáhlá paleta produktů pokryje každý obor - od přenosných malých přístrojů pro flexibilní nasazení na stavbách přes přístroje s nejjednodušším ovládáním pro produkci až po systémy pro mechanizované svářecí roboty v průmyslu. Díky jeho inovační síle patří EWM celosvětově k technologicky nejvyspělejším. Všechny HIGH-TECH komponenty jsou spojeny v EWM - svářecích přístrojích se špičkovou technologii, orientovanou na budoucnost, v nejvyšší kvalitativní úroveň.

Díky permanentnímu vývoji moderní technologie produkuje EWM výhradní svářecí přístroje, s kterými každý, ale také náročný profesionál, všechny úlohy svrchovaně ovládá.

Web: www.ewm-group.cz
Katalog: ewm.pdf
Ceník: ewm.xls